Proiect cofinanțat din Fondul de Coeziune prin Programul Operațional Sectorial Mediu 2007-2013

Sedinta de lansare a proiectului

In data de 05.01.2012, incepand cu orele 10,00, la sediul Primariei Municipiului Iasi s-a desfasurat sedinta de lansare a contractului de asistenta tehnica pentru managementul proiectului.

La acesta sedinta a participat persoane din partea Primariei Municipiului Iasi, ai Unitatii de Management a Proiectului si ai Consultantului.

In cadrul sedintei au fost prezentate obiectivele Proiectului finantat din POS Mediu – Axa 3, obiectivele contractului de asistenta tehnica, rezultatele asteptate, graficul de timp pentru implementarea activitatilor.”

Derularea campaniei de informare publica >>

Calendar activitati:

Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro
Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României